آیا جیوه فقط در خشکی یافت می شود؟

تجزیه و تحلیل خون از شرکت کنندگان همچنین نشان داد که سطوح جیوه در تلویزیون توشیبا در زنان مسن تر، گزارش شده که ماهی بیشتری می خوردند و خود را در رده نژادی قومی دیگر قرار می دادند.

شامل آسیایی ها، بومیان آمریکایی و ساکنان جزایر اقیانوس آرام با توجه به مواجهه مزمن و سطح پایین با متیل جیوه ناشی از مصرف غذاهای دریایی مادر در دوران بارداری، دو مطالعه با نتایج متناقض منتشر شده است.

در مطالعه جزایر فارو، محققان پس از پیگیری 900 کودک تا هفت سالگی دریافتند که این میزان بالاتر است متیل جیوه خون بند ناف با نمرات پایین تری در چندین آزمون رشدی و شناختی مرتبط بود.

این یافته با مطالعه رشد کودک سیشل که هیچ ارتباطی بین جیوه لباس مجلسی کوتاه کل موی مادر و عملکرد تست رشد عصبی نشان داده شده توسط 700 کودک که تحت پیگیری قرار گرفتند، متفاوت است.

این یافته های متفاوت به بحث و جدل های زیادی در مورد اینکه آیا خطرات سطح پایین منجر شده است. l قرار گرفتن در معرض بیشتر از مزایای اسیدهای چرب امگا 3 در ماهی است.

با این حال، مناقشه بر این فرض استوار است که قرار گرفتن در معرض جیوه برای چاق شدن کودک 7 ساله در رژیم غذایی برای مادرانی که در مطالعات سیشل و جزیره فارو شرکت کرده‌اند یکسان است.

قرار گرفتن در معرض جیوه در رژیم غذایی برای این دو گروه یکسان نیست. رژیم فاروئی شامل گوشت نهنگ است و رژیم غذایی جزایر سیشل این گونه نیست.

در گوشت نهنگ، غلظت جیوه اراد برندینگ به طور مداوم با افزایش سن افزایش می یابد و می تواند از محتوای سلنیوم بیشتر شود.

 • منابع:
  1. Mercury exposure, nutritional deficiencies and metabolic disruptions may affect learning in children
 • تبلیغات: 
  1. با مصرف این نوع رب انار بیماری ایدز را درمان کنید!
  2. اولین روفرشی در دوره قاجار به وجود آمد
  3. برای اولین بار در کشور بلژیک از تار موی زنانه برای ساخت شیرآلات استفاده شد.
  4. آیا می دانستید مریخیها با سنگ آهن تغذیه می کند