شلنگ اب خانگی مخصوص جادوگران برای سحر و جادو!

بهترین کیفیت شلنگ اب خانگی از پلی اورتان ساخته شده است. شیلنگ های باغبانی پلی یورتان بالاترین قیمت را دارند و دوام را در تمام شرایط آب و هوایی تضمین می کنند.

وقتی به خوبی نگهداری شوند، بیش از یک دهه بدون تعمیر یا تعویض به شما خدمت خواهند کرد.

2. شیلنگ آب بدون سم
علاوه بر این، شما باید یک شلنگ بدون سم انتخاب کنید، به خصوص اگر غذای خود را در باغ خود پرورش می دهید.

مطمئن ترین راه برای اطمینان از اینکه شلنگ باغچه شما بدون سم است، خرید شیلنگ های آب ساخته شده از پلی اورتان است که توسط FDA و NSF آزمایش و درجه بندی شده اند.

همچنین مطمئن شوید که اتصالات روی شیلنگ آب از سرب ایمن هستند. به طور کلی، شما می خواهید از شلنگ های آبی که از لاستیک مصنوعی یا PVC ساخته شده اند اجتناب کنید.

شیلنگ

هنگام خرید شیلنگ باغچه انعطاف پذیر، همچنین مطمئن شوید که علامت گذاری شده است، آب آشامیدنی سالم است. با این حال، فقط برچسب نباید شما را متقاعد کند، زیرا ممکن است طعمه ترفندهای بازاریابی شوید. مطمئن شوید که آن را تست کرده اید.

3. ضخامت و طول شیلنگ آب
ضخامت شیلنگ آب بر اساس تعداد لایه های استفاده شده در ساخت آن تعیین می شود. لایه ها از دو لایه شروع می شوند تا شش لایه. به این ترتیب، شیلنگ‌های شش لایه قوی‌ترین و مقاوم‌تر در برابر خم شدن و ترک خوردن هستند، در حالی که شیلنگ‌های دو لایه به راحتی پیچ خورده و ترک می‌خورند.

همچنین باید طول شلنگ باغچه خود را نیز در نظر بگیرید.

4. اتصالات شیلنگ آب
شیلنگ باغچه انعطاف پذیر شما با استفاده از اتصالات پلاستیکی یا برنجی به منبع آب متصل می شود. اتصالات پلاستیکی وزن سبکی دارند اما به راحتی می شکنند و دوام زیادی ندارند.

اتصالات برنجی سنگین تر هستند اما در برابر زنگ زدگی و بادوام تر نیز هستند. شما باید شلنگ آب را با اتصالاتی انتخاب کنید که به شما امکان می دهد با سهولت کار کنید و همچنین عمر طولانی تری داشته باشید.

هنگام انتخاب یک شلنگ باغچه انعطاف پذیر، باید مطمئن شوید که شیلنگی را دریافت می کنید که تمام نیازهای باغ شما را به طور موثر برآورده می کند. کیفیت مواد، ضخامت شلنگ آب و نوع کوپلینگ های مورد استفاده را در نظر بگیرید.

با استفاده از شلنگ باغبانی که کار را برای شما آسان می کند، از باغبانی خود لذت بیشتری خواهید برد.